دلایل انتخاب ایده گستران

چند دلیل برای اینکه ایده‌ گستران را انتخاب کنید

ایده‌ گستران؛ ارائه‌دهنده نرم‌ افزارها و خدمات تخصصی سامانه‌های فروش و مالی تلاش دارد تا به فروش بیشتر، سهولت در کار و بهبود مسیر توسعه کسب‌وکارها کمک کند. اگر شما هم جز گروه ناشران و کتابفروشی‌ها، مراکز پخش، مؤسسات فرهنگی و فروشگاه‌ های زنجیره‌ای کتاب هستید، می‌توانید مخاطب خدمات و محصولات ایده‌ گستران باشید و براساس اهداف مختلفی که تدوین کرده‌اید از راهکارهای مختلف ایده‌ گستران استفاده کنید. اما ممکن است این سؤال به ذهنتان رسیده باشد که چرا باید ایده‌ گستران را برای دریافت این محصولات انتخاب کنید. در این مطلب به دلایل مختلف این انتخاب می‌پردازیم:

محصولات تخصصی برای مشتریان خاص

محصولات و خدماتی که ایده‌ گستران به مشتریان ارائه می‌دهد، به طور خاص برای ناشران و کتابفروشی‌ها و سایر مراکز پخش و نشر کتاب طراحی شده‌اند. به این معنا که در طراحی و اجرای این محصولات به تمام نیازهای کوچک و بزرگ این مخاطبان دقت و توجه شده‌ است و تمام محصولات برای استفاده در حوزه کتاب و نشر مناسب‌سازی شده‌اند. به همین دلیل چنانچه شما فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی داشته باشید و از نرم‌ افزارهای معمول دیگر برای کارتان استفاده کنید، با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید؛ چون در نرم‌ افزارهای مشابه، امکانات لازم برای فروش کتاب و محصولات فرهنگی لحاظ نشده است. در حالی که محصولات متنوع ایده مثل نرم‌ افزار فروش و مالی، نرم‌ افزار فروشگاه موبایل ایده، وبسایت فروشگاهی و ... بر جنبه‌های مختلف فروش، پخش و نشر کتاب متمرکز شده‌اند و می‌توانند تمام نیازهای شما را برآورده کنند. به عنوان مثال در نرم‌ افزار فروش امکان ثبت نوبت چاپ‌های مختلف یک کتاب با شابک یکسان وجود دارد. در حالی که این ویژگی در نرم‌ افزار فروشی که برای کتاب طراحی نشده، وجود ندارد.

بسته‌های نرم‌ افزاری یکپارچه

یکی از ویژگی‌های مهم محصولات ایده‌ گستران، قابلیت همگام‌سازی نرم‌ افزارهای مختلف آن با یکدیگر است. به این معنا که اگر شما از نرم‌ افزار تخصصی فروش استفاده کنید و بعد تصمیم بگیرید وبسایت فروشگاهی ایده را هم داشته باشید، دیگر لازم نیست نگران اتصال و همگام‌سازی اطلاعات خود از نرم‌ افزار فروش بر روی وبسایتتان باشید؛ چون همگام‌سازی این نرم‌ افزارها به صورت خودکار انجام می‌شود. این قابلیت در تمام محصولات ایده‌ گستران وجود دارد و باعث می‌شود که تمام محصولات و خدمات موردنیاز کسب‌وکارتان یکپارچه باشند و استفاده از آنها نیز ساده‌تر باشد.

ایده‌ گستران؛ پشتیبانی که تنهایتان نمی‌گذارد

اگر تصمیم گرفته‌اید کسب‌وکارتان را از جنبه‌های مختلف ارتقا دهید و به خرید محصولات و خدمات متنوع ایده‌ گستران فکر می‌کنید، مشاوره رایگان پیش از خرید می‌تواند تردیدهای شما را برطرف کند. جلسات مشاوره رایگان نه تنها شک و تردیدهای شما را از بین می‌برد، بلکه باعث می‌شود جنبه‌های مختلف کسب‌وکارتان را بیشتر بشناسید و با تحلیل دقیق کسب‌وکارتان به این نتیجه برسید که کدام بخش از کارتان به توجه بیشتری نیاز دارد. ممکن است پیش از این به بخش‌هایی از کسب‌وکارتان بی‌توجه بوده و یا تمرکز بر آن را بی‌اهمیت تلفی کرده باشید؛ در حالی که ممکن است توسعه آن جنبه از کسب‌وکارتان مسیر پیشرفت را برایتان کوتاهتر کند. در کنار جلسات مشاوره رایگان می‌توانید پس از دریافت محصولات موردنظر از خدمات استقرار و در صورت تمایل از پشتیبانی یکساله ایده‌ گستران بهره‌مند شوید. ایده‌ گستران تلاش می‌کند مشتریان خود را بعد از دریافت محصولات و خدمات مختلف تنها نگذارد و با حمایت و نظارت همراهیتان کند.

دریافت خدمات در سریع‌ترین زمان

درست از لحظه‌ای که تصمیمتان را برای دریافت محصولات مختلف ایده‌ گستران قطعی کنید، فرایند تحویل این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌‌گیرد. برای ایده‌ گستران مهم است که نظم و دقت را در تمام مراحل ارائه خدمات خود به کار گیرد.

محصولاتی برآمده از پانزده سال تجربه

ایده‌ گستران با داشتن سابقه‌ای پانزده ساله در ارائه خدمات خود مسیری طولانی را پشت سر گذاشته است. در طول این مسیر توانسته ایرادها، نواقص و کمبودهای پیش‌آمده در محصولات خود را برطرف کند و در نهایت به محصولاتی برسد که کم‌ترین ایراد ممکن را دارند. این محصولات که برآمده از تجربه‌ای پانزده ساله هستند، متناسب با رفتار کاربران و نیاز مشتریان بهبود پیدا کرده و ارتقا یافته‌اند. بنابراین آنچه امروز به دست شما می‌رسد، کمترین ایراد و خطا را دارد.

بی‌نیاز از دانش تخصصی

محصولات مختلف ایده‌ گستران به دانش تخصصی نیاز ندارند. بنابراین در هزینه‌های شما برای استخدام نیروی متخصص صرفه‌جویی می‌کنند. به عنوان مثال نرم‌ افزار بازاریابی می‌تواند آلبومی شکیل، قابل قبول و کاربردی از محصولات شما تهیه کند، بدون اینکه نیاز باشد گرافیست و طراح حرفه‌ای استخدام کنید. این ویژگی در تمام محصولات ایده‌ گستران لحاظ شده است و می‌توانند مخارج کلی کسب‌وکارتان را تا حد زیادی کم کنند.