14 درصد تخفیف نرم افزار باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان به شما کمک می‌کنه تا اطلاعات مرتبط با مشتریانتون رو به صورت کامل دریافت و طبقه‌بندی کنید. شاید زمانی بود که خیلی‌ از کسب و کارها از خودشون می‌پرسیدن داشتن این اطلاعات چه کمکی بهشون می‌کنه. اما دیگه امروز برای کسی پوشیده نیست که این اطلاعات مهم چه نقش بزرگی در افزایش فروش، تنظیم استراتژی‌های مارکتینگ، جذب مشتری‌های جدید و حفظ مشتری‌های وفادار قدیمی داره. اگر می خواهید در این دوران سخت اقتصادی حتی وقتی تعطیل هستید بیشتر از قبل بفروشید حتما باهامون تماس بگیرید.

14 درصد تخفیف طراحی وب‌سایت فروشگاهی

بعد از شیوع کرونا و محدودیت در رفت‌ و آمدها بعضی از کسب و کارها به شدت آسیب دیدن. اما این بین کسب و کارهایی هم بودن که خیلی بیشتر از قبل رشد کردن. این کسب و کارها اغلب از بین اونهایی هستن که وب‌سایت‌های فروشگاهی فعال دارن و با فروش آنلاین با این که تعطیل بودن ولی بیشتر فروختن چون مشتری سایر فروشگاه های تعطیل رو هم جذب کردن. هنوز هم برای داشتن فروش آنلاین و یک وب‌سایت فروشگاهی کارآمد دیر نشده. کافیه تماس بگیری بقیه ش با ما.

14 درصد تخفیف خدمات دیجیتال مارکتینگ

در دنیای جدید روش‌های سنتی بازاریابی و مارکتینگ جای خودشون رو به روش‌های دیجیتال دادن. حالا دیگه کسب و کار‌های موفق نمی‌تونن خودشون رو بدون حساب‌های فعال اینستاگرام، توییتر، لینکدین و باقی شبکه‌های اجتماعی تصور کنن. اما همه چیز به همین سادگی نیست. موفقیت در دنیای دیجیتال به مولفه‌های زیادی بستگی داره. اگر دوست داری یک تیم متخصص تمام کارها مثل تدوین استراتژی، تولید محتوا، سئو، طراحی هویت بصری، تنظیم کمپین‌های تبلیغاتی و هر اونچه به این حوزه مرتبطه رو به عهده بگیرن می‌تونید روی کمک ما حساب کنید. هر سوالی در مورد انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ ایده‌گستران دارید با ما تماس بگیرید.