نرم‌افزار حسابداری و خزانه داری ایده

سیستم حسابداری و خزانه‌داری با قابلیت عملکرد یکپارچه با نرم‌افزارهای دیگر «ایده» طراحی شده است و کلیه اسناد حسابداری مربوط به عملیات فروش، خرید، مرجوعی‌ها و دریافت و پرداخت را به صورت اتوماتیک صادر می‌نماید.

[ultimate_modal modal_title=”درخواست خرید” modal_on=”text” read_text=”درخواست خرید” txt_color=”#f4eff2″ modal_size=”medium” modal_style=”overlay-cornerbottomright” el_class=”btn-poup”]

درخواست خرید

سفارش نرم افزار فروش و وب سایت طرح ثابت
[/ultimate_modal]
Untitled-2

توضیح نرم‌افزار

در طراحی و تولید نرم‌افزار مالی و حسابداری ایده سادگی استفاده، دقت عملکرد و پوشش کلیه فرآیندهای مالی و خزانه‌داری مورد توجه قرار گرفته است. توسعه یکپارچه این محصول برای هماهنگی کامل با سیستم فروش/ انبار ایده، نرم افزار مدیریت نشر ایده، وب سایت فروش ایده و… منجر به ثبت کلیه اسناد خرید، فروش، مرجوعی، حساب مشتریان، مراکز هزینه تولید کتاب، هزینه های تولید کتاب و… به صورت خودکار و بلادرنگ در سیستم مالی است.
به غیر از اسناد اتوماتیک، امکان ثبت اسناد دستی در وضعیت‌های یادداشت، تنظیم، تایید و تصویب به ساده ترین شکل ممکن و با رعایت تمامی استانداردهای سیستم‌های مالی و حسابداری تعبیه شده است.
همچنین گزارشات متنوع ساده، تحلیلی و مقایسه‌ایی فراتر از گزارشات یک نرم‌افزار مالی می‌باشند و قادر به کم نمودن حجم محاسبات و عملکردهای تکراری و زمان‌گیر حسابداری می‌شوند.
تعریف بانک، صندوق، دسته چک و انجام کلیه فرآیندهای خزانه‌داری شامل دریافت و پرداخت به صورت نقد، چک، حواله به سادگی امکانپذیر است و ثبت رسیدهای مرکب شامل نقد و چک در یک رسید و همچنین ثبت دقیق و قابل پیگیری کلیه فرآیند‌های چک (وصول، خرج، برگشت، واگذار به بانک، عودت و …) تنها با چند کلیک ساده از مزیت‌های این نرم‌افزار به شمار می‌رود.
از دیگر امکانات کاربردی این نرم‌افزار می‌توان به قابلیت ثبت دسته چک‌های مجموعه و انتخاب هر یک در زمان پرداخت آنها به همراه گزارش‌های ویژه بر روی هر یک از دسته چک‌ها (تعداد وصول شده، برگشتی، وصول نشده، باطل شده و ….)، امکان ابطال چک‌های یک دسته چک، اشاره کرد.

جهت دریافت لیست و کاتالوگ امکانات نرم افزار حسابداری جامع ایده برروی لینک زیر کلیک نمایید.

لیست برخی مشتریان

مرکز پخش یساولی مرکز پخش محمدی مرکز پخش صدای معاصر
کتابفروشی عازم (افغانستان) کتابفروشی آفتاب تبریز انتشارات کتاب سرا
انتشارات شهید کاظمی مرکز نشر و پخش مکتب وحی مجموعه کتاب دنیای خرد شیراز
شهرکتاب تجریش شهرکتاب سپید انتشارات روزبهان
دانشگاه امام صادق (ع) مرکز پخش قائم مشهد انتشارات زائر کریمه قم

و صدها مرکز پخش، نشر و فروش کتاب