نرم‌افزار بازاریابی (آلبوم ساز) کتاب ایده

نرم­ افزار آلبوم­ ساز ایده که خود شامل دو نرم افزار آلبوم ساز چاپی ایده و نرم ­افزار آلبوم­ ساز دیجیتال ایده می  ­باشد با هدف ساخت کاتالوگ محصولات شما در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون نیاز به شخص خبره (صفحه­آرا، گرافیست، طراح و…) و تنها با چند کلیک توسعه گردید. این نرم­افزار که با نرم­افزار فروش و انبارگردانی ایده همگام می­باشد لیستی از محصولات شما را بصورت کاملا گرافیکی به همراح درج اطلاعات لازم در کنار آنها تولید تا بتوانید محصولات خود را به دست مشتریان برسانید.

درخواست خرید
Untitled-2

توضیح نرم‌افزار

نرم­ افزارهای آلبوم ­ساز ایده یکی دیگر از محصولات تخصصی صنعت نشر می­ باشد که توسط شرکت ایده­ گستران توسعه داده شده است. به دلیل آشنایی کامل شرکت ایده ­گستران با صنعت نشر، مشغله ­ی ناشران و فروشگاه­ های کتاب از یکسو و نیز ضرورت به ارائه ­ی محصولات انتشارات و یا فروشگاه کتاب به عنوان یه ابزار لازم و ضروری از سوی دیگر باعث شد برآن شویم با ارائه­ ی محصول دیگر قدمی ولو کوچک جهت کمک به این صنعت فرهنگی مهم برداریم.   نرم­افزار آلبوم­ ساز ایده که خود شامل دو نرم افزار آلبوم ساز چاپی ایده و نرم ­افزار آلبوم­ ساز دیجیتال ایده می  ­باشد با هدف ساخت کاتالوگ محصولات شما در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون نیاز به شخص خبره (صفحه­آرا، گرافیست، طراح و…) و تنها با چند کلیک توسعه گردید. این نرم­افزار که با نرم­افزار فروش و انبارگردانی ایده همگام می­باشد لیستی از محصولات شما را بصورت کاملا گرافیکی به همراح درج اطلاعات لازم در کنار آنها تولید تا بتوانید محصولات خود را به دست مشتریان برسانید. خروجی نرم­افزار آلبوم ­ساز چاپی یک فایل پی دی اف قابل چاپ برروی کاغذ و خروجی نرم­افزار آلبوم­ ساز دیجیتال ایده یک فایل اجرایی می­ باشد که برروی هر کامپیوتری (کامپیوتر مشتری شما) قابل اجرا می­ باشد تا بتوانند محصولات شما را مشاهده و جستجو نمایند.

 

همانطور که بیان شد این نرم افزار خود به دو بخش نرم افزار آلبوم ساز چاپی و دیجیتال تقسیم می شود که به تفکیک به توضیح هریک می پردازیم:

نرم افزار آلبوم ساز چاپی “ایده”

شما می‌توانید متناسب با شرایط و یا درخواست مشتریانتان اقدام به تهیه آلبوم چاپی نمایید. بطور مثال می‌توانید از کتاب‌های جدید موسسه و یا کتاب‌های انتشارات خودتان و یا … آلبوم ایجاد نمایید. در این نرم­افزار امکان موضوع‌بندی گروهی کتاب‌ها در آلبوم وجود خواهد داشت. همچنین می‌توانید آلبوم را در دو سایز A4 و A5 تهیه و در هریک می‌توانید کالاها را به هفت (۷) حالت مختلف چینش نمایید. (۲ تا در صفحه افقی و یا عمودی، ۴ تا، ۶تا ،۸ تا و یا ۱۰ کالا در هر صفحه) نرم­افزار آلبوم­ساز چاپی ایده قابلیت چاپ بارکد کالاها در کنار آنها به منظور فروش راحت‌تر کالاهای انتخابی مشتریان در زمان فروش را دارا بوده و با نرم‌افزار با کار کتاب جهت تخصصی بودن نرم‌افزار و تولید خاص منظوره آن جهت استفاده در موسسات پخش، فروشگاه‌ها و مراکز نشر و دیگر موسسات سازگاری کامل دارد استفاده از این نرم­افزار در زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی و سایر نمایشگاه‌ها جهت ارایه کالاهایتان به موسسه­های محتلف به شدت توصیه می­شود.

نرم افزار آلبوم ساز دیجیتال “ایده”

این نرم‌افزار به منظور ارایه لیست تمامی و یا بخشی از اطلاعات کتاب‌های مجموعه در قالب یک سی‌دی به مشتریان، تولید شده است که بدون نیاز به نصب، بر روی کامپیوتر مشتری اجرا شده و قابل استفاده خواهد بود. نرم‌افزار آلبوم دیجیتال، پس از یکبار اجرا شدن دیگر نیاز به سی‌دی نداشته و مشتری می‌تواند نرم‌افزار را در اختیار سایر دوستان و آشنایانش قرار دهد سپس مشتری به جستجوی کتاب‌هایی که می‌خواهد پرداخته، آنها را سفارش می­ دهد و لیست سفارش را برای شما فکس و یا ایمیل نماید. همچنین امکان جستجوی سریع و کارآمد بر اساس “نام کالا” ، “نویسنده”،  “مترجم”، “ناشر”، “شابک”، “موضوع اصلی/ فرعی” امکان “موضوع‌بندی کالاها” در دو سطح با قابلیت جستجو بر اساس موضوع، امکان قابلیت نگهداری اطلاعات مربوط به نوبت‌ چاپ‌های گذشته کتاب به همراه قیمت و تصویر هر یک از آنها، امکان نمایش تصویر روی جلد کتاب ها در زمان جستجو از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد. امکان غیر مستقیم دیگری که شما بواسطه ی استفاده از این نرم افزار کسب می کنید سهولت در تماس با مشتریان در اقصی نقاط ایران و ارائه خدمات بهتر به آنها با هزینه کمتر و البته به روز می باشد. در صورت استفاده از این نرم افزار مشتری شما پس از انتخاب کالاها لیست کتاب‌های درخواستی خود را برای شما ارسال نماید. سپس پرسنل شما پس از دریافت این لیست می‌توانند با استفاده از کد و یا بارکد کالاها اقدام به ثبت سفارش کالاهای درخواستی مشتریان نمایند.

جهت دریافت لیست و کاتالوگ امکانات نرم افزار بازاریابی (آلبوم ساز) ایده برروی لینک زیر کلیک نمایید.

لیست مشتریان

انتشارات پارسیان انتشارات پزشکی دانوش انتشارات فدک ایساتیس
انتشارات اویسن موسسه شهید کاظمی انتشارات فرهنگ و قلم
انتشارات جهاد فرهنگی حکمت انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد انتشارات آثار سبحان
انتشارات پزشکی ایده نوین مرکز پخش یساولی مرکز پخش کیهان
شهرکتاب تجریش انتشارات حتمی انتشارات دلیل ما

و بسیاری از مراکز پخش، نشر و فروشگاه های کشور

فیلم دموی محصول