نرم‌افزار بازاریابی (آلبوم ساز) کتاب ایده

نرم­ افزار آلبوم­ ساز ایده که خود شامل دو نرم افزار آلبوم ساز چاپی ایده و نرم ­افزار آلبوم­ ساز دیجیتال ایده می  ­باشد با هدف ساخت کاتالوگ محصولات شما در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون نیاز به شخص خبره (صفحه­آرا، گرافیست، طراح و…) و تنها با چند کلیک توسعه گردید. این نرم­افزار که با نرم­افزار فروش و انبارگردانی ایده همگام می­باشد لیستی از محصولات شما را بصورت کاملا گرافیکی به همراح درج اطلاعات لازم در کنار آنها تولید تا بتوانید محصولات خود را به دست مشتریان برسانید.

Untitled-2

توضیح نرم‌افزار

نرم­ افزارهای آلبوم ­ساز ایده یکی دیگر از محصولات تخصصی صنعت نشر می­ باشد که توسط شرکت ایده­ گستران توسعه داده شده است. به دلیل آشنایی کامل شرکت ایده ­گستران با صنعت نشر، مشغله ­ی ناشران و فروشگاه­ های کتاب از یکسو و نیز ضرورت به ارائه ­ی محصولات انتشارات و یا فروشگاه کتاب به عنوان یه ابزار لازم و ضروری از سوی دیگر باعث شد برآن شویم با ارائه­ ی محصول دیگر قدمی ولو کوچک جهت کمک به این صنعت فرهنگی مهم برداریم.   نرم­افزار آلبوم­ ساز ایده که خود شامل دو نرم افزار آلبوم ساز چاپی ایده و نرم ­افزار آلبوم­ ساز دیجیتال ایده می  ­باشد با هدف ساخت کاتالوگ محصولات شما در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون نیاز به شخص خبره (صفحه­آرا، گرافیست، طراح و…) و تنها با چند کلیک توسعه گردید. این نرم­افزار که با نرم­افزار فروش و انبارگردانی ایده همگام می­باشد لیستی از محصولات شما را بصورت کاملا گرافیکی به همراح درج اطلاعات لازم در کنار آنها تولید تا بتوانید محصولات خود را به دست مشتریان برسانید. خروجی نرم­افزار آلبوم ­ساز چاپی یک فایل پی دی اف قابل چاپ برروی کاغذ و خروجی نرم­افزار آلبوم­ ساز دیجیتال ایده یک فایل اجرایی می­ باشد که برروی هر کامپیوتری (کامپیوتر مشتری شما) قابل اجرا می­ باشد تا بتوانند محصولات شما را مشاهده و جستجو نمایند.

 

همانطور که بیان شد این نرم افزار خود به دو بخش نرم افزار آلبوم ساز چاپی و دیجیتال تقسیم می شود که به تفکیک به توضیح هریک می پردازیم:

نرم افزار آلبوم ساز چاپی “ایده”

شما مي‌توانيد متناسب با شرايط و يا درخواست مشتريانتان اقدام به تهيه آلبوم چاپي نماييد. بطور مثال مي‌توانيد از كتاب‌هاي جديد موسسه و يا كتاب‌هاي انتشارات خودتان و يا … آلبوم ايجاد نماييد. در این نرم­افزار امكان موضوع‌بندي گروهي كتاب‌ها در آلبوم وجود خواهد داشت. همچنین مي‌توانيد آلبوم را در دو سايز A4 و A5 تهيه و در هريك مي‌توانيد كالاها را به هفت (7) حالت مختلف چينش نماييد. (2 تا در صفحه افقي و يا عمودي، 4 تا، 6تا ،8 تا و يا 10 كالا در هر صفحه) نرم­افزار آلبوم­ساز چاپی ایده قابليت چاپ باركد كالاها در كنار آنها به منظور فروش راحت‌تر كالاهاي انتخابي مشتريان در زمان فروش را دارا بوده و با نرم‌افزار با كار كتاب جهت تخصصي بودن نرم‌افزار و توليد خاص منظوره آن جهت استفاده در موسسات پخش، فروشگاه‌ها و مراكز نشر و ديگر موسسات سازگاری کامل دارد استفاده از این نرم­افزار در زمان برگزاري نمايشگاه بين‌المللي و ساير نمايشگاه‌ها جهت ارايه كالاهايتان به موسسه­های محتلف به شدت توصیه می­شود.

نرم افزار آلبوم ساز دیجیتال “ایده”

اين نرم‌افزار به منظور ارايه ليست تمامي و يا بخشي از اطلاعات كتاب‌هاي مجموعه در قالب يك سي‌دي به مشتريان، توليد شده است که بدون نياز به نصب، بر روي كامپيوتر مشتري اجرا شده و قابل استفاده خواهد بود. نرم‌افزار آلبوم ديجيتال، پس از يكبار اجرا شدن ديگر نياز به سي‌دي نداشته و مشتري مي‌تواند نرم‌افزار را در اختيار ساير دوستان و آشنايانش قرار دهد سپس مشتري به جستجوي كتاب‌هايي كه مي‌خواهد پرداخته، آنها را سفارش می­ دهد و ليست سفارش را براي شما فكس و يا ايميل نمايد. همچنین امكان جستجوي سريع و كارآمد بر اساس “نام كالا” ، “نويسنده”،  “مترجم”، “ناشر”، “شابك”، “موضوع اصلي/ فرعي” امكان “موضوع‌بندي كالاها” در دو سطح با قابليت جستجو بر اساس موضوع، امکان قابليت نگهداري اطلاعات مربوط به نوبت‌ چاپ‌هاي گذشته كتاب به همراه قيمت و تصوير هر يك از آنها، امکان نمايش تصوير روی جلد کتاب ها در زمان جستجو از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد. امکان غیر مستقیم دیگری که شما بواسطه ی استفاده از این نرم افزار کسب می کنید سهولت در تماس با مشتريان در اقصي نقاط ايران و ارائه خدمات بهتر به آنها با هزينه كمتر و البته به روز می باشد. در صورت استفاده از این نرم افزار مشتری شما پس از انتخاب كالاها ليست كتاب‌هاي درخواستي خود را براي شما ارسال نمايد. سپس پرسنل شما پس از دريافت اين ليست مي‌توانند با استفاده از كد و يا باركد كالاها اقدام به ثبت سفارش كالاهاي درخواستي مشتريان نمايند.

جهت دریافت لیست و کاتالوگ امکانات نرم افزار بازاریابی (آلبوم ساز) ایده برروی لینک زیر کلیک نمایید.

لیست مشتریان

انتشارات پارسیان انتشارات پزشکی دانوش انتشارات فدک ایساتیس
انتشارات اویسن موسسه شهید کاظمی انتشارات فرهنگ و قلم
انتشارات جهاد فرهنگی حکمت انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد انتشارات آثار سبحان
انتشارات پزشکی ایده نوین مرکز پخش یساولی مرکز پخش کیهان
شهرکتاب تجریش انتشارات حتمی انتشارات دلیل ما

و بسیاری از مراکز پخش، نشر و فروشگاه های کشور

فیلم دموی محصول