شما همانی هستید که در درون خود به آن فکر می کنید

مدیر سایتاخبار, بازاریابی کتاب, دسته‌بندی نشده

یک ضرب المثل قدیمی می گوید:
” شما همانی هستید که در درون خود به آن فکر می کنید”

متفکران و محققان بزرگ در طول عصرها، بارها و بارها ”قدرت باور” را اعلام نموده اند. یک بار از یک استاد موسیقی می شنیدم زمانی که شاگردانش با یک قطعه دشوار موسیقی دست به گریبان می شدند و می گویند: ”نمی توانم این را بنوازم”، ایشان همیشه یک پاسخ  دارند: ”نمی توانم هرگز هیچ کاری انجام نمی دهد!”

دوست خردمند دیگری می فرمودند: ”آنهایی که می گویند این کار قابل انجام نیست، معمولا سخنشان توسط کسانی که آن کار را انجام می دهند قطع می گردد”

زمانهایی وجود دارد که با توجه به شرایط و داشته های موجود، صنایع و مدیران کسب و کار چاره ای جز پذیرفتن کاستی ها و چالش ها نداشته و ندارند همچون زنبور عسل که با داشته ی موجود خود از لحاظ قوانین فیزیک نمی بایست بتواند پرواز نماید و می بایست ناتوانی خود را بپذیرد ولی:

در چنین شرایطی شرکت ایده گستران با تلاش و پشتکار توانسته راهکارهایی خلاقانه برای رونق کسب و کارها و همچنین رفع مشکلات و چالشهای آنها به ارمغان ‌آورد که نامش « ایده» است.

شرکت ایده گستران به عنوان تنها شرکت نرم­ افزاری می باشد که بصورت اختصاصی در صنعت نشر فعالیت داشته و دارد و این امر موجب تولید و توسعه ی ۹ نرم افزار تخصصی صنعت نشر، پخش و فروشگاه کتاب طی سال های گذشته شده است که این خدمت گذاری در صنعت نشر را برترین افتخار خود می دانیم.

ماری کی اش، مؤسس شرکت آرایشی ماری کی، اغلب به مشاوران و دوستان و نزدیکان خود یک سنجاق به شکل زنبور عسل می دهد. زنبور عسل بر اساس قوانین فیزیک نباید قادر به پرواز باشد. حجم بدن نسبت به ظرافت بال ها، بسیار بزرگ است و قاعدتا بال ها نباید قادر به حمل بدن او باشند. لطفا دفعه بعدی که بطور اتفاقی یک زنبور عسل را می بینید، این مسئله را به او نگویید، چراکه او مستقیما به زمین سقوط خواهد کرد!

کتاب ”آنچه اکنون می دانم”
تألیف: بیل جی. بانستتر